Повідомлення RASFF щодо виявлення охратоксину А в перці солодкому меленому

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 03 серпня 2018 року №2018.2056-fup4. Відповідно до повідомлення виявленно охратоксин А в перці солодкому меленому.

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: пр-кт. Центральний, 288, м. Миколаїв, 54003, т/факс 24-00-23, 70-93-78, та e-mail: vetupravlinnia@ukr.net,  viddil_bhp@ukr.net.

Вищезазначені харчові продукти експортується із Латвійської республіки Республіки (виробництва ELPISLtd), до окремих держав – членів ЄС, і в тому числі України.