Повідомлення про виявлення невідповідності в шроті соняшниковому

На виконання ст. 20 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє:

Під час проведення планового моніторингу кормів, кормових добавок та преміксів, затвердженого наказом №139 від 19.02.2018р. «Про впровадження плану державного моніторингу» Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на виробничий потужності ТОВ «Бандурський олійноекстракційний завод», згідно експертного висновку Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок м. Львів  №020791м/k/im/b/18 від 09.01.2019 р. було виявлено невідповідність по мікотоксинам в шроті соняшниковому, а саме Т-2 токсину, вміст якого перевищує МДР за нормативними документами.

Спеціалістами Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби проводяться дії по з’ясуванню обставин згідно чинного законодавства.