Повідомлення про корупцію

 

Це ресурс, за допомогою якого громадяни мають змогу відкрито заявити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі ГУ ДПСС в Миколаївській області), працівниками його територіальних органів та установ, що знаходяться в сфері його управління.

МЕТА ПРОЕКТУ:

ЗАКОННІСТЬ      ДОБРОЧЕСНІСТЬ      ПРОЗОРІСТЬ       ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

В повідомленні про корупційне правопорушення обов’язково слід зазначити з ким пов’язана подія (ГУ ДПСС в Миколаївській ообласті, його територіальний орган або установа, яка знаходиться в підпорядкуванні ГУ ДПСС в Миколаївській області), дата події, ПІБ працівника, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, його посада та назва структурного підрозділу, суть проблеми, а також підкріпити відповідні докази.

Зразок «Повідомлення про корупцію»*

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

Повідомити про корупційне правопорушенняkorup_dpss@dpssmk.gov.ua  або
за тел. (0512) 24-60-29

*    інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції»