Повідомлення системи RASFF про несанкціоноване використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю до України

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 02.12.2021 № 2021.3230-fup4.

Відповідно до даного інформаційного повідомлення, встановлено несанкціоноване використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю (виробник: BRIGHTMAN INDUSTRIAL LTD, Ningbo) через Францію (імпортер: Moulin Roty, Nort sur Erdre) до України.

Згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках об’єкти санітарних заходів, які перебувають в обігу та можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: просп. Центральний, 288, м. Миколаїв, 54003,  т/факс 30-43-25 та e-mail: dpssmykolayiv@dpssmk.gov.ua, viddilbhp@dpssmk.gov.ua .