Повідомлення стосовно умов ввезення мурах до Республіки Польща

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що ввезення мурах з України до Республіки Польща можливе за умови супроводу партії тварин формою сертифіката здоров’я для експорту мурах з України до Республіки Польща.

Сертифікат здоров’я для експорту мурах з України до Республіки Польща (далі – сертифікат здоров’я) розміщено на офіційному веб-порталі Держпродспоживслужби (https://dpss.gov.ua) в розділі «Сертифікати на експорт з України».

Разом з тим, мають виконуватись наступні вимоги:

  1. Перед відправленням вищезгаданих тварин до Республіки Польща, імпортер, який є вантажоодержувачем тварин з польської сторони, повинен подати запит на отримання дозволу від Головного ветеринарного лікаря в Республіці Польща на імпорт вищезгаданих тварин. Дозвіл видається на кожну партію тварин окремо. У дозволі мають бути визначені вимоги для імпорту вищезгаданих тварин. Детальна інформація розміщена на веб-порталі Генеральної ветеринарної інспекції та доступна за посиланням: https://www.wetgiw.gov.pl/handel-eksport-import/pozostale-zwierzeta.
  2. Звертаємо увагу, що в Частину II сертифіката здоров’я необхідно вносити положення, які містяться у вищезгаданому дозволі і можуть відрізнятись для кожної партії тварин та сертифікат здоров’я використовується виключно у разі, якщо Республіка Польща є країною призначення.