Повідомлення RASFF стосовно виявлення Salmonella enteritidis у заморожених сирих курячих смужках, що експортувались з Польщі

До Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 14.12.2022 № 11.1.3-20297 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.6977-fup5».

Відповідно повідомлення RASFF виявлено Salmonella enteritidis у заморожених сирих курячих смужках, що експортувались з Польщі (виробник: Imex Marek-Sala, Sp. z o.o., Poland; вантажовідправник: Krak-Tol Katarzyna i Artur Tolak sp.j., Poland) до України (отримувач: ТзОВ «ЕКСІМ ФУД», смт Куликів, Львівська обл.).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, e-mail: dpssmykolayiv@dpssmk.gov.ua, insp_oblvet.mk@ukr.net.