Повідомлення RASFF № 2022.7639-fup 4, стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis у курячих четвертинах, що експортувались з Польщі»

Відповідно інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 10 лютого 2023 року № 2022.7639-fup 4, виявлено Salmonella enterica ser. Enteritidis у курячих четвертинах, що експортувались з Польщі до України.

Керуючись статтею 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: проспект Центральний, 288, м. Миколаїв, 54003, т/факс (0512) 30-43-25 та e-mail: dpssmykolayiv@dpssmk.gov.ua, insp_oblvet.mk@ukr.net.