Повідомлення RASFF №2021.4039-fup2 стосовно відкликання пончиків, що містять камедь ріжкового дерева, що перевищує MRL для оксиду етилену

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF №2021.4039-fup2 стосовно відкликання пончиків, що містять камедь ріжкового дерева, що перевищує MRL для оксиду етилену з Франції (виробник Vandtmoortele, France) до України (отримувач: ТОВ «СІЛЬПО-ФУД»,вул. Бутлерова,1, м. Київ, 02090).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, 54003, просп. Центральний, 288, т/факс 24-00-23 та e-mail: dpssmykolayiv@dpssmk.gov.ua, viddilbhp@dpssmk.gov.ua .