Повернення коштів населенню при сприянні органу контролю

Сектором контролю за регульованими цінами у 2018 році  за зверненнями співвласників багатоповерхового будинку проводилася позапланова перевірка з питання дотримання вимог законодавства з ціноутворення при наданні  послуг з централізованого опалення.

За результатами перевірки суб’єкту господарювання видано припис, у якому вимагалося усунути порушення вимог законодавства щодо застосування цін на послугу з централізованого опалення, зокрема, за період  жовтень – листопад 2017 року здійснити із споживачами перерахунок вартості послуги з централізованого опалення  згідно з показаннями вузла комерційного обліку.

Вимоги припису суб’єктом господарювання оскаржено до суду.

Суб’єкту господарювання у задоволені позову судовими рішеннями всіх інстанцій, у тому числі і Верховного суду, відмовлено.  Вимоги припису визнано законними.

На виконання припису суб’єкт господарювання повідомив Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області про здійснення перерахунку населенню – споживачам послуг з централізованого опалення. Загальна сума перерахунку  в сторону зменшення становить майже 35 тис. грн.

Отже, хто стукає – тому відчиняють.