ПОСІВИ СОНЯШНИКУ ЗАСЕЛЯЮТЬ ШКІДНИКИ!

Аномальні погодні умови сприяли активному розвитку шкідливих організмів, що обумовило масове заселення посівів соняшнику комплексом шкідників сисної групи – кліщами, трипсами та попелицями

За результатами проведеного державними фітосанітарними інспекторами моніторингу встановлено, що поширення зазначених видів шкідників відмічається на більшості обстежених площ.

 

 

 

Враховуючи біологічні особливості їх розвитку та широкий ареал поширення, прогнозується подальше розповсюдження та зростання шкідливості шкідників у сільськогосподарських культурах.

 

 Для ефективного контролю зазначених видів шкідників необхідний моніторинг соняшнику у фазах 2-6 листків та обробка дозволеними до використання інсектицидами та акарицидами при виявленні пошкоджень більш ніж на 10% рослин.     

Нагадуємо, що при проведенні захисних обробок використовуються пестициди згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні», з дотриманням регламентів їх застосування. Під час проведення захисних заходів потрібно дотримуватися правил техніки безпеки та керуватися Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».