Попередження та ліквідація хвороб і отруєнь бджіл

13.03.2019 за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби та ГС «Спілка пасічників Миколаївської області» проведено спільну семінар-нараду з питань дотримання діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєнь.

У даному заході прийняли участь спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, управління фітосанітарної безпеки), спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку, керівники державних установ ветеринарної медицини, бджолярі, представники громадських організацій.

Учасники наради розглянули ветеринарно-санітарні вимоги в галузі бджільництва, вимоги щодо застосування засобі захисту рослин, стан нормативних актів щодо дотримання санітарного законодавства в сфері поводження з пестицидами, алгоритм дій при отруєні бджіл.

Крім того на даному заході представлено систему моніторингу обробки рослин «Гранд Експерт», що дає змогу миттєво та безкоштовно оповіщати бджолярів про заплановану обробку рослин (www.grand.expert)