Погоджено форму зоосанітарного сертифікату для молока та молочних продуктів для споживання людиною, призначеного для експорту до Канади з України

Держпродспоживслужба та Канадське агентство з контролю якості харчових продуктів (CFIA) погодили форму зоосанітарного сертифікату для молока та молочних продуктів для споживання людиною, призначеного для експорту до Канади з України (далі – зоосанітарний сертифікат). Зазначений сертифікат розміщено на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби (https://dpss.gov.ua) в розділі «Сертифікати на експорт з України».

Звертаємо увагу, що процедура акредитації та внесення до відповідних переліків затверджених компетентним органом Канади не передбачена для вказаного виду товару. Експорт може здійснюватися з підприємств, які відповідають вимогам сертифіката.

Разом з цим, повідомляємо, що пояснення до вимог законодавства Канади, які стосуються виробників молочних продуктів та вказані у зоосанітарному сертифікаті опубліковано на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Вимоги країн світу»

https://dpss.gov.ua/mizhnarodnespivrobitnictv/veterinariya-ta-bezpechnist/vimogi-krayin-svitu.