Планова перевірка Єланецького дошкільного навчального закладу №4 “Малятко”

928a91c0353482b525ee78d759b6e27b

На виконання ст. 20 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє:

При здійсненні планового інспектування потужності громадського харчування – Єланецького дошкільного навчального закладу№ 4 «Малятко» загального розвитку (Миколаївська обл., Єланецький р-н., смтЄланець, вул. Соборна, 49) проведено відбір зразків з об’єктів навколишнього середовища, що впливають на середовище життєдіяльності людини, а саме: змивів з робочих поверхонь обладнання.

За результатами дослідження (експертний висновок № 002319з/18 від 22.06.2018) змивів з робочих поверхонь обладнання встановлено невідповідність Державним санітарним правилам і нормам за мікробіологічними показниками (БГКП).

Завідуючій надано пропозиції щодо усунення порушень вимог законодавства.

При здійсненні планового інспектування потужності громадського харчування – Малоукраїнського дошкільного навчального закладу «Ромашка» загального розвитку (Миколаївська обл., Єланецький р-н., с.Малоукраїнка, вул. Шкільна, 26) проведено відбір проб харчових продуктів для дослідження на показники безпечності.

За результатами дослідження (звіт про результати дослідження води № 003241 п.м./18 від 05.09.2018) проб води питної з групи та харчоблоку встановлено невідповідність Державним санітарним правилам і нормам за мікробіологічними показниками (ентерококи).

Завідуючій надано пропозиції щодо усунення порушень вимог законодавства.

При здійсненні планового інспектування потужності громадського харчування – Калинівського дошкільного навчального закладу«Світлячок» загального розвитку (Миколаївська обл., Єланецький р-н., с. Калинівка, пров. Янтарний, 6) проведено відбір зразків з об’єктів навколишнього середовища, що впливають на середовище життєдіяльності людини, а саме: змивів з робочих поверхонь обладнання.

За результатами дослідження (експертний висновок № 003375з/18 від 17.09.2018) змивів з робочих поверхонь обладнання встановлено невідповідність Державним санітарним правилам і нормам за мікробіологічними показниками (БГКП).

Завідуючій надано пропозиції щодо усунення порушень вимог законодавства.

При здійсненні планового інспектування потужності громадського харчування – Ясногородського дошкільного навчального закладу «Сонечко» загального розвитку (Миколаївська обл., Єланецький р-н., с.Ясногородка, вул. Шкільна, 2-а) проведено відбір проб харчових продуктів для дослідження на показники безпечності.

За результатами дослідження (звіт про результати дослідження води № 003498 п.м./18 від 26.09.2018) проби води питної з харчоблоку встановлено невідповідають Державним санітарним правилам і нормам за мікробіологічними показниками (загальні коліформи, ентерококи).

Завідуючій надано пропозиції щодо усунення порушень вимог законодавства.