Підписано протоколи на експорт шроту та жому з України до КНР

ryh

15 вересня 2017 року у рамках II Конференції з питань якості, організованої Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину КНР (AQSIQ) у м. Шанхай Мінагрополітики та AQSIQ підписали протоколи санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту соняшникового шроту та бурякового жому з України до Китайської Народної Республіки.

 З української сторони підписантом виступала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, а з китайської сторони – пан Віце-Міністр AQSIQ Чень Ґан.

 Для зацікавлених в експорті до КНР суб’єктів господарювання інформуємо, що експорт буде можливий виключно з обстежених та затверджених українською стороною потужностей, які будуть зареєстровані AQSIQ після здійснення ними інспектування або аудиту.

 Перелік схвалених китайською стороною потужностей, що мають право експортувати буряковий жом та соняшниковий шрот до КНР, розміщено на веб-сайті AQSIQ: http://english.aqsiq.gov.cn/.

Тексти Протоколів, які містять вимоги до потужностей та продукції на експорт розміщені на сайті Держпродспоживслужби (http://www.consumer.gov.ua) у рубриці «Міжнародне співробітництво» – «Ветеринарія та безперечність» – «Міжнародні угоди».