Оздоровлення дітей в ФСТ «Динамо України» (м.Очаків)

На виконання Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації № 55-р від 27.02.2019 « Про затвердження заходів щодо реалізації в 2019 році Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 – 2023 роки», Доручення Прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б № 11964/1/1-19 від 24.04.2019, управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, розпочаті вибіркові перевірки закладів оздоровлення та відпочинку.

Так, 18.06.2019 року, була здійснене санітарно-епідеміологічне обстеження ФСТ « Динамо України» (м.Очаків), за зверненням суб’єкта господарювання.

Вищезазначений заклад ретельно готувався до літнього оздоровчого сезону: було завершене будівництво 2-х поверхового житлового корпусу, одноповерхових будиночків,  критого спортивного комплексу, душових, сучасного спортивного майданчика, придбаний новий  спортивний інвентар.

Оздоровчим закладом придбана нові меблі для спальних кімнат: ліжка, тумбочки, шафи для одягу.

В закладі дотримуються  санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режими, проводиться  санітарно-освітня робота з профілактики кишкових інфекцій та отруєнь, належним чином проводиться контроль за  організацією харчування, медичного  обслуговування, фізичного  виховання; належним веденням документації з харчування, медичної документації.

Керівництвом  закладу укладені угоди на проведення виробничого лабораторного контролю: якості питної води, калорійності страв, термічної обробки страв, змивів на БГКП, представлені результати вищезазначеного  лабораторного контролю –  надані результати відповідають нормативним показникам.

Під час проведення обстеження, спеціалістами управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, були проведені лабораторні дослідження: якості питної води, калорійності страв, термічної обробки страв, змивів на БГКП. За отриманими результатами лабораторних досліджень, відібрані зразки відповідають нормативним показникам.

Робота по контролю за роботою закладів оздоровлення та відпочинку, триває.