Освітні вебінари для закладів Южноукраїнської територіальної громади: практикум зі складання меню

Фахівцями управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в онлайн форматі 27 червня та 2 липня 2024 року проведено дводенний практикум щодо складання перспективного меню для закладів дошкільної освіти Южноукраїнської територіальної громади.

Під час практикуму надана методична допомога практичної частини складання меню, планування меню, розроблені приклади меню на день. Під час самостійної роботи учасники складали приклади меню на інший день тижня. На другий день практикуму відпрацьовувалися помилки самостійної роботи, були запропоновані шляхи вирішення та виправлення таких помилок.

Всього за 1 півріччя 2024 року проведено 11 теоретичних вебінарів щодо основних вимог організації раціонального харчування, складання перспективних меню в закладах освіти. Всього прийняло участь в вебінарах 880 представників закладів освіти: це керівники закладів, медичні сестри, кухари.

Також проведено 6 практичних вебінарів з відпрацюванням основних вимог складання перспективних меню в закладах освіти, в яких прийняли участь 167 осіб.

З питань організації навчальних вебінарів звертатися до управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства на електрону адресу uprsannaglyad@ukr.net/