Новий «Майданчик для вигулу собак» у Новому Бузі: крок до здоров’я та щастя наших чотирилапих друзів

На минулому тижні у місті Новий Буг відбулося урочисте відкриття нового «Майданчику для вигулу собак», що стало значною подією для всіх власників чотирилапих у цьому районі. Участь у заході взяв Віктор Кузьмін, заступник начальника Баштанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Майданчик приймає собак будь-якої породи та розміру, забезпечуючи їм безпечне та комфортне середовище для фізичної активності та соціалізації. Він оснащений сучасними зручностями, які відповідають найвищим стандартам тваринного благополуччя.

Під час заходу зауважимо, що заступник начальника Баштанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області відповідав на запитання присутніх стосовно правильного утримання, лікування та профілактики у собак. Він підкреслив важливість регулярних медичних оглядів та вчасних щеплень для забезпечення довголіття та здоров’я домашніх улюбленців.

Відкриття майданчика стало можливим завдяки співпраці місцевої влади та активістів, які працюють над створенням сприятливих умов для тварин у місті Новий Буг.