Невідповідність картоплі виробництва ФГ «Мельник» встановленим вимогам

original

Щодо випадку невідповідності картоплі встановленим вимогам виробництва ФГ «Мельник» та на виконання ст. 20 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (надалі – Головне управління) додатково повідомляє.

За результатами позапланового інспектування (акт № 14.16.1-48/942/57 від 14.11.2018) потужності з вирощування картоплі ФГ «Мельник» встановлено, що зазначена картопля була другої посадки (літня), термін її вегетації доходить до пізньої осені. Але у зв’язку з погіршенням погодних умов, картопля була зібрана раніше запланованого терміну, у зв’язку з чим строки розпаду нітритів невитримано, що призвело до їх перевищення в картоплі.

Оператором ринку прийнято рішення про знищення партії картоплі, що не відповідає показникам безпечності. Вище зазначена партія була знищена шляхом подрібнення та вивезена на сміттєзвалище КП «ОБРІЙ-ДКП»для подальшого захоронення