НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ РОБОТИ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ «MEGAPOLIS» ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ РАЙОННИХ, МІЖРАЙОННИХ ТА МІСЬКОГО УПРАВЛІНЬ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

22 серпня 2019 року в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби за адресою пр-т Центральний, 288, м. Миколаїв було проведено семінар-навчання зі спеціалістами районних, міжрайонних та Миколаъвського міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, з питань роботи в системі електронного документообігу «megapolis». В семінар-навчанні прийняло участь 43 особи.

Навчання було проведено начальником відділу документального забезпечення управління організаційно-господарського забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Оленою Циганковою і провідним фахівцем відділу документального забезпечення управління організаційно-господарського забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Катериною Гончаренко.

Начальник відділу документального забезпечення відзначила важливу роль працівників всіх районних, міжрайонних та Миколаъвського міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області у запровадженні та роботі системи електронного документообігу.

Семінар був пізнавальним та інформаційно насиченим для спеціалістів районних, міжрайонних та Миколаївського міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, адже містив багато практичної інформації, зокрема щодо організації роботи в системі, опрацювання інформації, виконання вхідних та вихідних документів, реєстрації документів тощо, були презентовані відеоматеріали практично-навчального характеру. Надано відповіді на всі актуальні запитання спеціалістів районних, міжрайонних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Під час навчання було наголошено, що впровадження системи електронного документообігу є частиною Урядової концепції розвитку електронного урядування в Україні для задоволення інтересів та потреб фізичних і юридичних осіб, вдосконалення системи державного управління, підвищення конкурентоспроможності та стимулювання соціально-економічного розвитку держави.