Навчання медичних працівників

1   Повідомляємо!!!

 Із 01.09.2016 року вступив в дію наказ МОЗ № 552 від 11.08.2014р. «Про затвердження Державних санітарних норм та правил «Дезінфекція, передстерилізаційне очищення та стерилізація медичних виробів в закладах охорони здоров’я».

    Фахівцями Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області за заявами керівників проводяться семінарські заняття, навчальні тренінги, заліки з медичними працівниками лікувально-профілактичних закладів всіх форм власності  з вивчення вимог наказу МОЗ № 552. Новий наказ регламентує правила проведення дезінфекції, передстерилізаційного очищення та стерилізації медичних виробів із застосуванням обладнання, приладів, устаткування, дезінфекційних та мийних засобів, тест-індикаторів для контролю та інше. Ці правила є обов’язковими для всіх закладів незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, у складі яких є стерилізаційні відділення.

06.09.2016 року навчальний тренінг проводився в ЦСВ 1 міської лікарні, 13.09.2016 року семінарське заняття організовувалось на базі приватного стоматологічного кабінету. Під час проведення навчань фахівці управління надають практичні рекомендації, сумісно вирішують ситуаційні задачі, відповідають на актуальні питання.

2