Нарада

      9 лютого на базі Миколаївського професійного промислового ліцею проведено навчання та перевірка знань посадових осіб  установ і навчальних закладів, членів постійно діючих комісій з питань безпеки життєдіяльності відділів освіти та закладів профтехосвіти області  відповідно наказу департаменту  освіти і науки облдержадміністрації від 14.11.2016року за №417.  В проведенні навчань та прийнятті заліків брала участь головний спеціаліст відділу безпеки середовища життєдіяльності управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Фоменко Л.П., яка також доповіла про актуальні питання дотримання санітарно-протиепідемічних вимог. Увагу відповідальних працівників було звернуто на діючі нормативні документи щодо дотримання санітарного законодавства в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах освіти 1-11 рівнів акредитації. Такими документами є:  «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу»  ДСанПіН 5.5.2.008-01, сумісний наказ Міністерства охорони здоров’я та міністерства освіти і науки України від 01.06.2005.  № 242/329  «Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»,  сумісний наказ Міністерства охорони здоров’я та міністерства освіти і науки України від 15.08.2006  № 620/563  «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах». Особливу увагу було звернуто на необхідність проведення періодичних проф.мед. оглядів працівників закладів відповідно  вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23 липня 2002 р. N 280.

нарада 1

Зустріч пройшла конструктивно, відмічена плідна співпраця між представниками державних служб та керівниками навчальних закладів.

нарада 2

За ініціативою департаменту освіти продовжується проведення планових навчань по перевірці знань посадових осіб та керівників навчальних закладів області.