Нарада з керівниками управлінь Держпродспоживслужби в районах Миколаївської області

20 вересня 2016 в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області  відбулася нарада із в. о. начальників управлінь Держпродспоживслужби в районах, місті Миколаєві, директором МРДЛВМ.

Нарада почалася із вступного слова в. о. начальника головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області                                     Степаніщева І. Є.

Наступне питання «Механізм реалізації Закону України «Про захист прав споживачів» висвітлювала начальник Управління захисту споживачів Циган І.М. Були роз’яснені статі цього Закону в частині реалізації прав споживачів у разі придбання товару неналежної якості, придбання товару належної якості та у разі порушення умов договору про виконання робіт(надання послуг).

Гостро стояло питання з локалізації та ліквідації африканської чуми свиней в Миколаївській області. Про проведені заходи заслуховували:в. о. начальників управлінь Держпродспоживслужби в Новоодеському р-ні – Страдомського О. Г., в Жовтневому р-ні – Горового П. Ю., в Баштанському р-ні – Домущея С. А., в Березанському р-ні – Галушко Л. І.

Окремо було обговорено важливе питання організаційно-господарських заходів по оздоровленню ВРХ від лейкозу у Веселинівському районі». Доповідав: в. о. начальника управління Держпродспоживслужби у Веселинівському р-ні – Назаров С. С.

Також, на нараді були висвітлені такі питання:

– Особливості здійснення державного нагляду та планування державного нагляду.

– Про заходи щодо недопущення захворювання на Нодулярний дерматит.

– Про проведення державної реєстрації потужностей.

– Ідентифікація тварин та контроль за переміщенням з боку ветеринарної служби.

Після доповідей фахівців тривали обговорення актуальних питань, підведення підсумків. В. о. начальників управлінь Держпродспоживслужби надано до виконання доручення з висвітлених питань.