Нарада з керівниками дитячих оздоровчих закладів, щодо реєстрації спалахів харчової токсикоінфекції.

БезымянныйБезымянный1

  У зв’язку зі значним погіршенням епідемічної ситуації в Миколаївській області та реєстрацією спалахів харчової токсикоінфекції серед дітей, які відпочивали на базі відпочинку в с. Коблеве та в санаторії м. Очаків, де загальна кількість захворівших склала – 30 чол., на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області 11 серпня була проведена нарада з керівниками закладів дитячого оздоровлення та відпочинку.

На нараді були відпрацьовані невідкладні заходи щодо недопущення епідемічних ускладнень  під час оздоровлення дітей та наданий алгоритм взаємодії оперативного оповіщення в разі реєстрації випадків інфекційних захворювань або харчових отруєнь, також керівникам закладів надані пропозиції обов’язкового виконання щодо недопущення порушень санітарного законодавства та основних вимог до якості та безпечності харчових продуктів.

На нараді виступили: в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Циган І.М., яка попередила керівників закладів, що вони несуть персональну відповідальність за життя та здоров’я дітей, які знаходяться на оздоровленні;

начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бурденко Л.А. –  повідомила про основні порушення вимог санітарного законодавства, які мають місце під час оздоровлення дітей та заходи щодо їх недопущення;

начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії

Дергач І.Е. – розповіла про основні вимоги до якості та безпечності харчових продуктів, які надходять та зберігаються в оздоровчих закладів.