Нарада у Головному Управлінні ДФС

 

clip_image002

clip_image002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фахівці Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області взяли участь у нараді, яка відбулась 14 лютого 2017року в Головному управлінні ДФС у Миколаївській області. На нараді обговорювали заходи щодо протидії незаконному виготовленню, зберіганню, збуту або транспортуванню з метою збуту підакцизних товарів на території м.Миколаєва та Миколаївської області.

Нагадуємо, що на протязі 2016 року в м. Миколаєві зареєстровано отруєння метиловим спиртом в результаті якого померло 6 осіб. Метиловий спирт був завезений на територію Миколаївської області нелегально, продавався під назвою горілки «Краля» в мікрорайоні Тернівка.

Прийнято рішення про залучення фахівців Головного управління Держпродспоживслужби до участі в роботі комісійних перевірок, що планують проводитись Головним управлінням ДФС протягом 2017 року, про надання фахових консультацій при виникненні потреби спеціалістами Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства при виникненні потреби.