Проведення наради на тему «Функціонування системи ідентифікації і реєстрації тварин в Україні та її роль у забезпеченні належної прослідковуваності за обігом тварин та продукції тваринного походження»

071f785834f5a75de78d68127edb6e3f_XL

07.12.2017 у м. Києві на базі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів по вул. Антоновича, 174 відбулась нарада на тему: «Функціонування системи ідентифікації і реєстрації тварин в Україні та її роль у забезпеченні належної прослідковуваності за обігом тварин та продукції тваринного походження».

На обговорені були присутні головний спеціаліст відділу реєстрації тварин Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, директор та інші представники державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», провідні фахівці відділів державного контролю та організації протиепізоотичних заходів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Дудник С.А., Нечмілова Ю.Є. та спеціалісти головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та м. Києві.

На нараді були розглянуті питання:

• Законодавства в сфері ідентифікації та реєстрації тварин та їх змін.

• Про функції структурних підрозділів державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», державних установ ветеринарної медицини щодо роботи з ідентифікації та реєстрації тварин (обов’язки, взаємодія, внесення даних).

• Аналіз даних Єдиного державного реєстру тварин, технологічний процес реєстрації тварин.

• Взаємозв’язки ветеринарних та ідентифікаційних документів у системі державного контролю.

• Можливості Єдиного державного реєстру тварин у система контролі за обігом тварин та продукції тваринного походження.