Надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру у сфері санітарного законодавства за травень 2023 року

На виконання Законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» протягом травня 2023 року Головним управлінням було розглянуто 11 пакетів документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин. За результатами розгляду було надано 8 рішень щодо можливості видачі на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та 3 рішень щодо неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Одночасно інформуємо, що отримання пакетів документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, проводиться виключно через Центри надання адміністративних послуг, або через Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної військової адміністрації.

З метою покращення роботи з надання адміністративних послуг фахівці управління зводять до мінімуму терміни розгляду і прийняття рішень.

На сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області можна ознайомитися з процедурою надання адміністративних послуг, а також з переліком необхідних документів.