Надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру у сфері санітарного законодавства за 1 квартал 2023 року

  • На виконання Законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» протягом 1 кварталу 2023 року Головним управлінням через Центри надання адміністративних послуг було надано 23 дозволи (санітарні паспорти) на право проведення робіт з джерелами іонізуючих випромінювань в установах України.
  • Впродовж 1 кварталу було розглянуто 46 пакетів документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин. За результатами розгляду було надано 39 рішень щодо можливості видачі на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та 7 рішень щодо неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
  • Одночасно інформуємо, що отримання пакетів документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, проводиться виключно через Центри надання адміністративних послуг.
  • З метою покращення роботи з надання адміністративних послуг фахівці управління зводять до мінімуму терміни розгляду і прийняття рішень.
  • На офіційних сайтах ЦНАП можна ознайомитися з процедурою надання адміністративних послуг, а також з переліком необхідних документів та зразками заяв для їх подачі.