На що звернути увагу при виборі побутової техніки

Головною умовою комфортного життя людини у будинку чи квартирі стала побутова техніка. Сучасні прилади значно спрощують побут, адже уявити життя без холодильника, пральної машини, телевізора, електрочайника, пилососа чи мікрохвильової печі, які вважаються ключовими елементами оселі, – вже просто неможливо. Тому, при придбанні таких товарів може виникати маса питань та сумнівів.

Перед тим як відправитись в магазин, слід:

– визначитись із виробником побутової техніки та із сумою, яку ви готові витратити;

– обрати для себе показники, потужність, стиль, розмір, тип, колір техніки;

– заглянути на простори інтернету для перегляду відео оглядів та відгуків на обраний товар.

Приблизно визначившись з вибором можна вирушати до спеціалізованих магазинів. Якщо Ви зробили свій вибір для покупки, то продавець повинен перевірити справність виробу, продемонструвати по змозі його роботу та ознайомити Вас з правилами користування.

Якщо на товар надається гарантія, то продавець зобов’язаний заповнити відповідні розділи гарантійного і відривного талонів на гарантійне обслуговування та надати Вам інформацію про сервісні центри, що здійснюють гарантійний ремонт. У разі потреби проведення робіт з введення в експлуатацію, продавець повинен надати відповідну інформацію або забезпечити виконання таких робіт.

Продавець зобов’язаний передати споживачеві продукцію належної якості, а також надати інформацію про цю продукцію на державній мові (супровідна документація, маркування). Споживач, в свою чергу, повинен додатково перевірити та переглянути наявність всіх деталей, інформації та відсутність механічних пошкоджень.

Хочемо зауважити, під час продажу товару Вам зобов’язані видати розрахунковий документ, який потрібно зберігати впродовж гарантійного терміну.

Сподіваємося, наші поради, допоможуть Вам зберегти час і нерви, а також приведуть лише до успішного придбання. І обрана побутова техніка прослужить довгий час без всяких проблем.