Миколаївські виробники активно приєднуються до Національної платформи продовольчої безпеки

На базі Держпродспоживслужби створено Національну платформу продовольчої безпеки для об’єднання зусиль військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торгових мереж, міжнародних організацій для розвитку української економіки в умовах війни та забезпечення харчовими продуктами та товарами першої необхідності мешканців країни, учасників Збройних сил України та територіальної оборони.

Платформа є зручним та оперативним інструментом для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого вжитку, пропозицій для виробників із урахування логістичних можливостей.

Національна платформа продовольчої безпеки створена для об’єднання зусиль виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, торгових мереж для розвитку української економіки в умовах війни. Через неї можна проінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції.

Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників безкоштовна.

Миколаївщина активно використовує платформу. Кожного дня до платформи приєднується багато користувачів. На ній уже розміщена значна кількість запитів і пропозицій, які орієнтовані на задоволення потреб учасників Збройних сил України, територіальної оборони, громадян України та торговельних мереж.

На платформі кожен учасник має можливість:

  • Визначити потреби конкретної військової адміністрації та забезпечити цільове формування та потрапляння гуманітарної допомоги.
  • Знайти покупця для комерційного товару.
  • Знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів.
  • Залишити власну потребу/замовлення у продуктах на гуманітарній та комерційній основі.

На платформі продовольчої безпеки можна побачити оперативну інформацію про стан забезпечення продовольством та іншими продуктами першої необхідності населення України у розрізі територіальних одиниць та областей, а також постійно оновлюватимуться актуальні дані щодо існуючих потреб та пропозицій.

Довідка: Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та торгівлі України, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

В якості бази для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio, яке компанія «Террасофт» надала безкоштовно. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила компанія Banza, провідний партнер «Террасофт» в Україні та світі. На реалізацію проекту кошти з держбюджету не залучалися.