“Мы можем то, что не может никто!”

рекламма2    Головним управлінням Держпрод-споживслужби в Миколаївській області розглядалась скарга споживача з приводу розповсюдження недостовірної інформації стосовно умов придбання комп’ютерної техніки у розстрочку в магазині «ІНФОРМАЦІЯ_1» рекламним радіо-роликом, який багаторазово транслювався каналом радіомовлення «Ера» на частоті FM 107,8 МГц в м. Миколаєві.

 «Забирай ноутбук прямо сейчас в магазине «ІНФОРМАЦІЯ_1». Только тут есть  рассрочка без банка. Рассрочку дает сам магазин без процентов и комиссий. Четырех ядерный ноутбук от ста гривен в месяц, многоядерный компьютер от девяносто гривен в месяц. При покупке подарок на выбор: планшет, смартфон, принтер или цифровой фотоаппарат. Магазин «ІНФОРМАЦІЯ_1»: «Мы можем то, что не может никто». АДРЕСА_1, телефон ****** (ТЕКСТ_1)»

В ході розгляду звернення управлінням було виконано ряд процедурних дій, в результаті чогорекламма відносно замовника реклами (рекламодавця) ОСОБИ_1 була заведена справа про порушення законодавства про рекламу та визнано рекламу недобро-совісною, яка вводила в оману споживачів реклами внаслідок неточності, недостовірності, перебільшення,  замов-чування.

По результатах розгляду справи про порушення законодавства про рекламу Держпрод-споживслужбою винну ОСОБУ_1 було притягнуто до відповідальності, сума штрафу склала 13398,00 грн. Зазначену суму штрафу відповідно до Постанови Миколаївського окружного адміністративного суду від 31.07.2017 з ОСОБИ_1 буде стягнуто до Державного бюджету в примусовому порядку.