Лекція на тему «Основні права споживача. Як їх захищати»

02.07.2019 року на базі  ДП «Миколаївський центр захисту споживачів» Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживсл

ужби в Миколаївській області, для студентів та викладачів 

Миколаївського національного аграрного університету проведено лекцію на тему «Основні права споживача. Як їх захищати».Під час лекції було детально роз’яснено основні тези Закону України  «Про захист прав споживачів», зокрема, ознайомлено з правами та обов’язками споживачів. Водночас, протягом лекції розглядалися практичні аспекти реалізації та захисту прав споживачів під час придбання, замовлення або використання продукції, товарів, робіт, послуг, які реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб.

 

 

Крім цього, питання, яким була приділена увага під час лекції, стосувалися особливостей розгляду спірних питань, котрі можуть виникати під час порушення прав споживачів, та нормативної бази, що регламентує права споживачів в Україні.

Тема лекції визвала жваву дискусію. Запитання студентів та викладачів показали високу зацікавленість у питаннях, які обговорювались, та необхідність таких зустрічей в майбутньому.