КОРОНАВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ. Продовження карантину в Україні

Кабінет міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Уряду 22 квітня 2020 року.

До Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області поступають запити щодо роботи приватних медичних закладів в період карантину. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020р. «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на території України на період карантину тимчасово припиняється проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій. Дозволено надавати медичну допомогу при термінових та невідкладних станах хворих. Відмінені диспансерні огляди. Травмпункти та невідкладна допомога працює у штатному режимі.

Все, що потрібно знати, звертаючись до лікувального закладу:

Йдучи до лікарні, хворі повинні мати засоби індивідуального захисту, зокрема, маску. Це обмеження для недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Не нехтуйте масками під час відвідувань, особливо, якщо ви маєте ознаки хвороби.

Звертатися до лікарні лише у разі крайньої необхідності. Краще не наражати себе та інших на небезпеку. Отримати консультацію лікаря можна або в телефонному режимі, або ж онлайн.

В приміщенні лікувального закладу повинна бути дистанція між людьми, які очікують дозволу на вхід не менше ніж 1,5 метра.

Доводимо до вашого відома: на період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяється залучення працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 21, ст. 950), строк періодичного профілактичного медичного огляду яких припав на період карантину, без проходження відповідного профілактичного медичного огляду.