Контроль за водопостачанням питної води населенню м. Миколаєва.

На виконання   Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», введеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 №87/2020, з  метою  запобігання негативного розвитку епідситуації, виникнення ускладнень, викликаних споживанням населенням  питної води, що не відповідає вимогам Державних санітарних норм  та правил №  2.2.4- 171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» та забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, проведено 20.03.2020  санітарно-епідеміологічного обстеження МКП «Миколаївводоканал»  з відбором проб питної води в розвідній мережі по місту.

Відібрано 7 проб води. Усі зразки відповідають вимогам Державних санітарних норм  та правил №  2.2.4- 171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по бактеріологічним та санітарно-хімічним показникам.

Крім того в ході обстеження встановлено, що  виробничою лабораторією МКП «Миколаїводоканал» посилено щоденний нагляд за якістю води. За березень поточного року проведено дослідження 148 проб води. Усі проби  відповідають вимогам.