Колегія «Про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за 2023 рік та завдання на 2024 рік»

28 березня 2024 року відбулась колегія «Про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за 2023 рік та завдання на 2024 рік».

Колегія пройшла у форматі відеоконференції під головуванням в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Ірини ЦИГАН та у присутності першого заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгія РЕШЕТІЛОВА.

У засіданні колегії взяли участь члени колегії та керівники структурних підрозділів Головного управління. Запрошені начальники районних управлінь, а також директор Миколаївської обласної фiтосанiтарної лабораторії та начальник Миколаївської обласної державної лiкарнi ветеринарної медицини.

В ході проведення наради розглянуто актуальні питання та підбито підсумки роботи Головного управління за 2023 рік, затверджено план засідань колегії на 2024 рік та визначено пріоритетні завдання.

Підсумки діяльності та плани роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на 2024 рік свідчать про постійну роботу над забезпеченням якості продуктів для споживачів та намір активно розвиватися та вдосконалюватися у всіх напрямках діяльності Головного управління. Реалізація запланованих заходів сприятиме збільшенню довіри споживачів до якості продукції та зниженню ризиків пов’язаних з їх споживанням. Такий підхід відповідає сучасним вимогам та сприяє створенню здорового та безпечного середовища для споживачів у Миколаївській області.