Інформація щодо єдиного вікна

 

ses_na_saytНа виконання діючих законодавчих актів України та Положення про Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області митний санітарно – епідеміологічний контроль вантажів, що перетинають кордон України, здійснює відділ санітарної охорони території Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

В період з 01.01.2018р по 01.07.2018р фахівцями відділу було розглянуто 1214 справи  розмитнення товарів харчового та нехарчового походження, вагою понад 50 тис. тонн. З загальної кількості справ 1119  розглянуто за допомогою системи «Єдине вікно» з використанням електронних засобів передачі інформації, з яких 6 справ отримали відмову. Причина відмов – відсутність повного набору документів, передбачених законодавством, в т.ч. висновків санітарно – епідеміологічної експертизи. З порядком отримання висновків державної санітарно – епідеміологічної експертизи, можна ознайомитися на офіційному сайті Держпродспоживслужби України в розділі Держсанепіднагляд –  адміністративні послуги.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що у разі виникнення питань, та для надання консультацій можна звертатись до відділу санітарної охорони території Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного Управління Держпродспоживслужби  в Миколаївській області за тел. 70-93-77, режим роботи: понеділок – п’ятниця з  8.00год – 17.00 години; за адресою: м. Миколаїв, вул. Кузнецька,192.  Електрона адреса:sanohorona@ukr.net