Інформація стосовно виконання доручення Прем’єр-міністра України «Щодо протидії нелегальному обігу пального»

На виконання доручення прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, щодо  активізації діяльності міжвідомчих робочих груп та проведення спільних заходів для боротьби з нелегальним обігом пального в Україні, спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, у складі міжвідомчої регіональної робочої групи приймали участь в обстеженні  29 АЗС, розташованих на території області.

Під час обстежень, особлива увага приділялась наявності  в повному обсязі документації про якість світлих нафтопродуктів, безпеку їх використання, повірку метрологічного обладнання та інше. На 5 АЗС виявлено недоліки за вказаним напрямком та вжито заходи щодо їх виправлення.

Робота у складі робочих груп, на виконання доручення прем’єр-міністра України із протидії нелегальному обігу та роздрібній торгівлі пальним, продовжується. Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївський області планується та здійснюється відбір зразків нафтопродуктів для проведення відповідної експертизи згідно до Державної програми «Проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи», а також, у разі надходження звернень споживачів, щодо неналежної якості придбаних ними  нафтопродуктів.