Інформація щодо кількості виданих ветеринарних документів на підконтрольні вантажі по Миколаївській області за 10 місяців 2023 року

Відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 № 857 «Про затвердження Порядку видачі ветеринарних документів» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.08.2014 № 288 «Про затвердження Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку» оформлення та видачу ветеринарних документів здійснюють спеціалісти державних установ ветеринарної медицини, які за статусом є офіційні ветеринарні лікарі.

Протягом десяти місяців 2023 року офіційними ветеринарними лікарями видано 12599 ветеринарних документів.

Більшість ветеринарних документів було видано в кількості 9333 шт. на передзабійний огляд тварин.

У тому числі, видано 783 ветеринарних свідоцтв Форма № 1 на переміщення сільськогосподарських і домашніх тварин та 364 ветеринарних свідоцтв Форма № 2.

Після проведення профілактичної вакцинації проти сказу тварин оформлено 1816 ветеринарно-санітарних паспортів на домашніх улюбленців.

На території Миколаївської області знаходяться 7 потенційних експортерів харчової продукції тваринного походження. Після проведення лабораторних досліджень харчових продуктів та огляду вантажів видано офіційними ветеринарними лікарями 206 міжнародних ветеринарних сертифікатів на сировину тваринного походження, на м’ясо, м’ясні та молочні продукти та 97 міжнародних ветеринарних сертифікатів на корми рослинного походження, що експортувалися до країн призначення.