Ідентифікація— створення електронного обліку пасік

30 січня 2019 року відбулась зустріч між представниками Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», BRDO  та посадовими особами керівних органів громадської спілки «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СПІЛКА ПАСІЧНИКІВ УКРАЇНИ»  на чолі з  Президентом Володимиром Стретовичем з метою обговорення питання проходження процедури реєстрації пасік.

За регульованою процедурою реєстрації, складності пасічників не вичерпуються. Багато питань викликає і подальше ведення документації.

Тому, під час зустрічі, сторонами були підняті питання щодо можливості спрощення проходження даної процедури та розробки дієвого механізму — електронної бази даних обліку пасік (далі- реєстр).

Крім того, було підняте питання щодо можливості відображення даних про місцезнаходження пасік та зазначення кількості бджолосімей, в автоматизованій інформаційній системі.

Основною ціллю такого Реєстру вбачається створення електронного обліку пасік з дотриманням основних принципів простежуванності, що надасть можливість пасічнику підтвердити наявність бджолосімей та місце їх постійного перебування і використовувати дану інформацію у захисті своїх прав.