Готовність пляжів міста Миколаєва до роботи в сезон 2020 року.

Головним управління Держпродспоживслужби в Миколаївський області прийнято участь в комісійних обстеженнях місць масового відпочинку на водних об’єктах міста Миколаєва щодо відповідності пляжів санітарним вимогам. Комісії організовані Миколаївською міською радою та проводилися у  всіх районах міста.

За результатами встановлено , що  в районі пляжу « Стрілка»-відсутній питний фонтанчик. Громадська вбиральня , що розташована на території парку знаходиться у антисанітарному стані.

В районі пляжу «Прибій» – відсутні громадські вбиральні, питний фонтанчик, роздягальні, тіньові навіси.

В районі зони «Намив» – санітарні умови створені біля стаціонарних та тимчасових об’єктів роздрібної торгівлі та громадського харчування, благоустрій  іншої території не проведено.

Пляж « Чайка»- найбільш  підготоване місце для безпечного відпочинку. На пляжі встановлено роздягальні, працюють душові, крани для забору води. В приміщенні яхт-клубу обладнано та функціонує медичний пункт.

Але тільки на пляжі «Стрілка» проведено лабораторне дослідження річкової води. За результатами якого встановлено що річкова вода безпечна по бактеріологічним показникам, але не відповідає по показникам , які свідчать про хімічне та фізичне забруднення води –  завищені показники РН, сухого залишку, хлоридів.

На інших пляжах вода на безпечність не досліджувалася.

На всіх пляжах проведено водолазне обстеження акваторії.