До відома потенційних експортерів щодо зміни умов двосторонньої торгівлі з країнами СНД підконтрольними Держпродспоживслужбі вантажами

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що з 13 квітня 2021 року діятимуть нові правила експорту та імпорту між Україною та країнами СНД. Торгівля товарами буде здійснюватися в рамках чинного законодавства України та враховуючи вимоги країн призначення, а також міжнародні вимоги та правила.

З метою обговорення умов взаємної співпраці та погодження двосторонніх форм ветеринарних сертифікатів Держпродспоживслужба провела перемовини та консультації із представниками Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану.

Були погоджені двосторонні форми ветеринарних сертифікатів для експорту із України до Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, ознайомитися з якими можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво» за посиланням: https://dpss.gov.ua/mizhnarodne-spivrobitnictv/veterinariya-ta-bezpechnist/sertifikati-na-eksport-z-ukrayini.

Продовжується робота над погодженням форм сертифікатів на експорт в Вірменію, Узбекистан, Киргизстан.