ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ЕКСПОРТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області з метою забезпечення виконання фітосанітарних вимог країн-партнерів України в міжнародній торгівлі, зокрема таких як Республіка Індонезія, КНР, країни Євразійського економічного союзу, нагадує про необхідність проведення в період вегетації обстежень посівів сільськогосподарських культур та місць зберігання, з яких будуть формуватися експортні партії сільськогосподарської продукції.

З метою своєчасного проведення обстежень та встановлення статусу місць виробництва або виробничих ділянок вільних від регульованих шкідливих організмів, просимо зацікавлених осіб звернутися до Головного управління з інформацією стосовно запланованих для обстежень площ та кількості полів і місць зберігання сільськогосподарської продукції.

Інформацію просимо надсилати до 15.04.2021 року на електронну пошту dpssmykolayiv@dpssmk.gov.ua або за адресою м. Миколаїв, пр-т. Центральний, 288, тел.: (0512) 24-00-23.

Крім цього, повідомляємо, що відповідно до статті 46 Закону України «Про карантин рослин», підставами для прийняття рішення про відмову у видачі фітосанітарного сертифіката є: невідповідність об’єктів регулювання вимогам фітосанітарних заходів країни-імпортера.

Разом з цим нагадуємо, що відповідно до статті 3 Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки, експортні партії ячменю повинні формуватися лише з місць виробництва або виробничих ділянок вільних від Tilletia controversa.