ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. МИКОЛАЄВА

Ситуація щодо захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 залишається напруженою. Так, за даними Управління охорони здоров’я Миколаївської області за останній тиждень по Миколаївській області та м. Миколаєву було зараєстровано від 310 до 459 на добу нових випадків захворювання на COVID-19, станом на 21.03.2021р. завантаженість ліжок у лікувальних закладах становить 66,1%.

У зв’язку із погіршенням епідситуації 21.03.2021р. було ініційовано позапланове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС, на якому розглядалось питання в тому числі введення додаткових карантинних обмежень на території м. Миколаєва, направлених на стабілізацію ситуації щодо захворюваності на COVID-19. Так. прийнято рішення з 24.03.2021р. по 04.04.2021р. включно ввести обмеження щодо роботи закладів торгівлі, громадського харчування, ринків, кінотеатрів, перукарень та салонів краси, тощо.

Як працюватимуть ринки у Миколаєві.

Ринкам у місті дозволили працювати до наступної неділі, 28 березня. До того часу будуть проведені рейди із залученням Держпродспоживслужби та Нацполіції. Якщо виявлять порушення карантинних вимог, ринки будь-якої форми закриють з 29 березня 2021р.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу що робота ринків здійснюється відповідно до вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України №34 від 06.06.2020р. З метою протидії поширенню коронавірсної хвороби (COVID-19) під час торгівлі на ринках та повинні враховуватись суб’єктами господарювання з метою запобігання ускладненню епідемічної ситуації основні вимоги:

– торгівля на ринках здійснюється виключно за наявності вдягнутого респіратора або захисної маски;

– організовуються місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60%;

– одночасне перебування відвідувачів ринку з розрахунку не більше однієї особи на 10м²;

– допуск відвідувачів та перебування на території ринку лише у респіраторі або захисній масці;

– централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок.

– дотримання правил особистої гігієни.