До уваги мешканців м. Миколаєва !

23.03.2021 р. до Миколаївської міської державної лікарні ветеринарної медицини надійшла інформація про те що у районі Варварівського мосту виявлено трупи птиці з підозрою на грип. На протязі пів години до зазначеного місця прибула група ветеринарних фахівців Миколаївської міської державної лікарні ветеринарної медицини та було проведено обстеження разом з фахівцями охорони мосту, трупів загиблої та підозрюваної в захворюванні птиці не виявлено.

Згодом було проведено обхід території прилеглої до мосту, знайдено місце на якому було зроблено фото трупу лебедя, що раніше було поширено в мережі інтернет, але трупу або його залишків не виявлено.

За свідченнями мешканців, що вигулюють собак в цьому місці – два дні назад лебідь був живий та вони його підгодовували зерном. Станом на 24.03.2021 р. лебедя на зазначеному місці немає.

Нажаль, в боротьбі за виживання тварини не тільки народжуються та живуть, але й гинуть, і стають ланкою в харчовому ланцюгу інших істот. Треба відмітити, що в зимовий період велика кількість тварин та птиць гине від недостачі кормів, тому закликаємо мешканців міста бути більш гуманними та дбати про братів наших менших в тяжкі часи.

Питання виникнення та розповсюдження грипу птиці було розглянуто на позаплановому засідання ДНПК при Миколаївській міській раді та було надано інформацію мешканцям Миколаєва про необхідність утримання птиці в приватних домогосподарствах в умовах закритого режиму та висвітлено на офіційних веб-сайтах Держпродспоживслужби  та Миколаївської міської ради.

Держпродспоживслужба  повідомляє у разі виявлення загиблої або  підозрілої на захворювання птиці просимо повідомляти Миколаївське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за телефоном 55-30-42 або Миколаївської міської державної лікарні ветеринарної медицини за телефоном 24-20-88, 47-71-63, 24-63-76 для прийняття необхідних заходів.