До уваги мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області!

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в межах наданих повноважень, здійснює контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в «червоній зоні» по профілактиці коронавірусної хвороби на території Миколаївської області, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, шляхом проведення санітарно – епідеміологічних обстежень в порядку державного санітарно- епідеміологічного нагляду, участі в робочих групах за ініціативою органів місцевого самоврядування та з органами національної поліції.

За минулий тиждень з 05.04.2021р. по 11.04.2021р. було перевірено 1543 об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів, з них виявлено порушень на 90 об’єктах, що складає 5,8%.  у тому числі:

-закладів громадського харчування всього по Миколаївській області – 153, з них виявлено порушень на 6 об’єктах, що становить 3,9%.

– закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами всього – 1291, з них виявлено порушень на 73 об’єктах. При цьому, відсоток порушень в закладах торгівлі продовольчої групи товарів, більший та складає 8,3%, в непродовольчих він дорівнює 2,3%. 82% закладів торгівлі непродовольчими товарами закриті. Проінформовано правоохоронні органи -3.

– закладів побутового обслуговування (перукарні та салони краси) – 62, порушень виявлено на 2 об’єктах, що складає 3,2%.

– інших об’єктів (агропродовольчі ринки, ЗОШ, ДНЗ, мобільний зв’язок, маршрути, аптеки) – 37, порушень дотримання карантинних заходів виявлено на 5 об’єктах, що складає 13,5%.

За виявлені порушення було притягнуто до адміністративної відповідальності 82 особа, надано приписів про усунення порушень 4.

Враховуючи зростання кількості хворих на COVID-19 серед населення Миколаївської області, погіршення епідемічної ситуації, Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших родин!