До уваги мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області!

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в межах наданих повноважень, здійснює контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в «червоній зоні» по профілактиці коронавірусної хвороби на території Миколаївської області, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, шляхом проведення санітарно – епідеміологічних обстежень в порядку державного санітарно- епідеміологічного нагляду, участі в робочих групах за ініціативою органів місцевого самоврядування та з органами національної поліції.

За минулий тиждень з 29.03.2021р. по 04.04.2021р. було перевірено 1390 об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів,, з них виявлено порушень на 105 об’єктах, що складає 7,6%.  у тому числі:

-закладів громадського харчування всього по Миколаївській області – 132, з них виявлено порушень на 3 об’єктах, що становить 2,3%, проінформовано правоохоронні органи-1.

– закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами всього – 1090, з них виявлено порушень на 156 об’єктах. При цьому, відсоток порушень в закладах торгівлі продовольчої групи товарів, більший та складає 12,1%, в непродовольчих він дорівнює 3,8%. 85% закладів торгівлі непродовольчими товарами закриті.

-закладів побутового обслуговування (перукарні та салони краси) – 88, порушень виявлено на 5 об’єктах, що складає 6%.

інших об’єктів (агропродовольчі ринки, ЗОШ, ДНЗ, мобільний зв’язок, маршрути, аптеки) – 80, порушень дотримання карантинних заходів виявлено на 5 об’єктах, що складає 12%.

За виявлені порушення було притягнуто до адміністративної відповідальності 101 особа, надано приписів про усунення порушень 2.

Враховуючи зростання кількості хворих на COVID-19 серед населення Миколаївської області, погіршення епідемічної ситуації, Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших родин!