До уваги мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області!

За даними Управління охорони здоров’я в Миколаївській області на 10.00. 16.03.2021р. за добу виявлено 412 підтверджених випадків на COVID- 19, з них в м. Миколаєві 267. Відповідно до інформації інформаційно-аналітичної системи ДП «Медичні закупівлі України» (система MEDdata), станом на 10:00 16.03.2021 на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я області, розгорнутих під госпіталізацію хворих з COVID-19 знаходиться 1405 особа, хвора на COVID-19 або з підозрою.

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в межах наданих повноважень, посилило контроль за дотриманням протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби на території Миколаївської області, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, шляхом проведення санітарно – епідеміологічних обстежень в порядку державного санітарно- епідеміологічного нагляду, участі в робочих групах за ініціативою органів місцевого самоврядування та з органами національної поліції.

За минулий тиждень з 08.03.2021р. по 14.03.2021р. було перевірено 487 об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів, з них виявлено порушень на 47 об’єктах, що складає 9,6%, у тому числі:

– закладів громадського харчування всього по Миколаївській області – 63, з них виявлено порушень на 6 об’єктах, що становить 9,5%.

– закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами всього – 375, з них виявлено порушень на 33 об’єктах. При цьому, відсоток порушень в закладах торгівлі продовольчої групи товарів, більший та складає 8,8%, в непродовольчих він дорівнює 7,2%.

– закладів побутового обслуговування (перукарні та салони краси) – 25, порушень виявлено на 1 об’єктах, що складає 4%.

– інших об’єктів (агропродовольчі ринки, ЗОШ, ДНЗ, об’єкти водопостачання, заклади розміщення для осіб похилого віку) – 24, порушень дотримання карантинних заходів виявлено на 6 об’єктах, що складає 25%.

За виявлені порушення було притягнуто до адміністративної відповідальності 44 особи, надано приписів про усунення порушень 5.

Враховуючи зростання кількості хворих на COVID-19 серед населення Миколаївської області, погіршення епідемічної ситуації, Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших родин!.