До уваги мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області!

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в межах наданих повноважень, продовжує здійснювати контроль за дотриманням протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби на території Миколаївської області, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, шляхом проведення санітарно – епідеміологічних обстежень в порядку державного санітарно – епідеміологічного нагляду, участі в робочих групах за ініціативою органів місцевого самоврядування та з органами національної поліції.

За минулий тиждень з 14.06.2021р. по 20.06.2021р. було перевірено 479 об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів, з них виявлено порушень на 57 об’єктах, що складає 11,8%, у тому числі:

-заклади громадського харчування всього по Миколаївській області – 101, виявлено порушень на 9 об’єктах, що складає 8,9%.

-закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами всього – 334, з них виявлено порушень на 37 об’єктах. При цьому, відсоток порушень в закладах торгівлі збільшився, як не продовольчої групи товарів, складає 9,8%, так і продовольчих складає 11,7%. Збільшення закладів де виявлені порушення, за рахунок перевірених закладів торгівлі в зоні відпочинку с. Коблево. Надано приписів – 2.

-заклади побутового обслуговування (перукарні та салони краси) – 15, порушення не виявлено.

-інші об’єкти (агропродовольчі ринки, аптеки, заклади розміщення) – 18, порушень дотримання карантинних заходів виявлено на 5 об’єктах, що складає 27,7%. Надано приписів -2. Більшість порушень виявлено в закладах розміщення відпочиваючих в с. Коблево.

-заклади дошкільної та середньої освіти (ДНЗ, ЗЗСО) – 11, порушення  виявлені на 6 об’єктах, що складає 54,5%. Надано приписів 6.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 57 осіб.

При проведенні обстежень з населенням, суб’єктами господарювання, керівниками закладів проводиться санітарно – освітня робота – проведено бесід 199. Висвітлення результатів щодо проведених перевірок проводилось на сайтах Держпродспоживслужби, РДА, в соцмережах, ЗМІ – 4.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших родин!