До уваги мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області!

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в межах наданих повноважень, продовжує здійснювати контроль за дотриманням протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби на території Миколаївської області, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, шляхом проведення санітарно – епідеміологічних обстежень в порядку державного санітарно-епідеміологічного нагляду, участі в робочих групах за ініціативою органів місцевого самоврядування та з органами національної поліції.

За минулий тиждень з 24.05.2021р. по 30.05.2021р. було перевірено 636 об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів, з них виявлено порушень на 47 об’єктах, що складає 7,3%, у тому числі:

– заклади громадського харчування всього по Миколаївській області – 74, з них виявлено порушень на 5 об’єктах, що становить 6,7% (за попередній тиждень 8,5%).

– заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами всього – 504, з них виявлено порушень на 39 об’єкті. При цьому, відсоток порушень в закладах торгівлі не продовольчої групи товарів, збільшився та складає 7,8% (за попередній тиждень 3,4%), в продовольчих він залишається на тому ж рівні  7,7% (за попередній тиждень 7,8%). Проінформовано правоохоронні органи – 2.

– заклади побутового обслуговування (перукарні та салони краси) – 25, порушень  не виявлено (за попередній тиждень 4,5%).

– заклади дошкільної та середньої освіти (ДНЗ, ЗЗСО) – 16, порушення не виявлені (за попередній тиждень 27,2%).

– інші об’єкти (агропродовольчі ринки, аптеки, заклади розміщення) – 17, порушень дотримання карантинних заходів виявлено на 3 об’єктах, що складає 17,6% (за попередній тиждень 12,5%). Надано приписів 2.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 43 особи.

При проведенні обстежень з населенням, суб’єктами господарювання, керівниками закладів проводиться санітарно – освітня робота – проведено бесід 345. Висвітлення результатів щодо проведених перевірок проводилось на сайтах Держпродспоживслужби, РДА, в соцмережах, ЗМІ – 6.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших родин!