До уваги мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області!

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в межах наданих повноважень, здійснює контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в «червоній зоні» по профілактиці коронавірусної хвороби на території Миколаївської області, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, шляхом проведення санітарно – епідеміологічних обстежень в порядку державного санітарно- епідеміологічного нагляду, участі в робочих групах за ініціативою органів місцевого самоврядування та з органами національної поліції.

За минулий тиждень з 10.05.2021р. по 16.05.2021р. було перевірено 744 об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів, з них виявлено порушень на 47 об’єктах, що складає 6,3%, у тому числі:

– заклади громадського харчування всього по Миколаївській області – 61, з них виявлено порушень на 5 об’єктах, що становить 8,1%.

-заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами всього – 637, з них виявлено порушень на 35 об’єкті. При цьому, відсоток порушень в закладах торгівлі продовольчої групи товарів, залишається більшим та складає 6,7%, в непродовольчих він дорівнює 3,5%.

-заклади побутового обслуговування (перукарні та салони краси) – 22, порушень виявлено на 1 об’єктах, що складає 4,5%.

-інші об’єкти (агропродовольчі ринки, аптеки, заклад розміщення) – 22, порушень дотримання карантинних заходів виявлено на 1 об’єктах, що складає 4,5%.

-заклади дошкільної та середньої освіти (ДНЗ, ЗЗСО) – 9, порушення виявлені на 3 об’єктах, що складає 33,3%. Надано приписів 3.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 47 осіб.

При проведенні обстежень з населенням, суб’єктами господарювання, керівниками закладів проводиться санітарно – освітня робота – проведено бесід 289. Висвітлення результатів щодо проведених перевірок проводилось на сайтах Держпродспоживслужби, РДА, в соцмережах, ЗМІ –5.

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших родин!