ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ВЗЯЛА УЧАСТЬ В КОМІСІЙНИХ ОБСТЕЖЕННЯХ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ м. МИКОЛАЄВА ЩОДО ЇХ ГОТОВНОСТІ ДО РОБОТИ У НОВИЙ 2020-2021 РОКИ.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївської області, на підставі розпорядження № 188 р від 10.08.2020 Миколаївської міської ради, взято участь у роботі комісії щодо перевірки готовності закладів освіти м. Миколаєва до нового навчального року 2020-2021 та роботи закладів в умовах карантинних обмежень, виконанню заходів, направлених на недопущення та розповсюдження захворюваності дітей на коронавірусну інфекцію.

       Станом на 25.08.2020 перевірками встановлено, що більшість закладів не провело в повному обсязі заходи для створення умов безпечного перебування дітей, також встановлено перенавантаження деяких закладів (кількість учнів перевищує проектну місткість закладів), що в свою чергу свідчить про неготовність їх до роботи в умовах карантину.

В ході комісійних перевірок було обстежено 69 (100%) загальноосвітніх шкіл Управління освіти Миколаївської міської ради. Визнані готовими до роботи в навчальний рік тільки 5 загальноосвітніх шкіл, що становить 7,2 % від загальної кількості перевірених закладів освіти. Готові до прийому учнів школи № 19, 36, Мунійціпальний колегіум(корпус старшої школи), Миколаївський юридичний ліцей, спеціалізована школа № 22. В усіх закладах забезпечено запас мийних, дезінфікуючих засобів, антисептиків, засобів індивідуального захисту для персоналу. Усі заклади отримали безконтактні термометри.

Основними причинами неготовності шкіл є не завершені ремонтні роботи в приміщеннях деяких закладів. В більшість освітніх закладів міста не забезпечені санітарно-технічними приладами в повному обсязі (з розрахунку на кількість учнів у закладі). Внаслідок невдалого проектування в більшості класів не встановлені рукомийники з підведенням водопостачання. В більшості медичних пунктів відсутнє гаряче водопостачання. Відсутні умови для організації харчування учнів з додержанням соціального дистанціювання.